Grill

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez strzeliniasty » 22 wrz 2009, o 22:13

halogeny?? mi to bardziej wyglada na "dalekosiezne" wlaczajace sie przy zapaleniu dlugich swiatel
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

 

Postprzez SotoM » 22 wrz 2009, o 22:18

nie wiem czy to halogeny czy daleko sieżne ale przydały by sie bo jeźdzę dużo w nocy...a po za tym fajnie bedzie morda wygladała... dzięki pany.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez marcinkoz2910 » 22 wrz 2009, o 22:21

były seryjnie takie zakładane ale już nie pamiętam do jakiego kraju :zdziwko: są to dalekosiężne reflektory

nawet ciekawie to wygląda

powiem tak wolał bym to założyć niż kupić jakieś inne wynalazki i przykręcać je go golfa

mi się to podoba i jestem na tak
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez SotoM » 22 wrz 2009, o 22:26

dlatego chciał bym coś takiego namierzyć, kupić i zamontować. bo własnie mi sie to bardzo podoba. a nie mam zamiaru instalowac jakiś oslepiaczy dodatkowych które beda mi sie kiwały jak zyd na gównie.... jak by ktoś z was napotkał na coś takiego to dajcie mi cynk...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez gluszek » 23 wrz 2009, o 16:43

Eeee nie wygląda to za dobrze :-| Takie lampiony dodatkowe to pasują jedynie do aut rajdowych...
GOLF 3 by głuszek
kliknij i napisz co o nim sądzisz...
Avatar użytkownika
gluszek
Members
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 23:54
Lokalizacja: Poland

Postprzez SotoM » 24 wrz 2009, o 13:32

hee...byłem w ASO VW Audi- pytałem sie o takiego grila - ETKA nie pokazuje czegoś takiego... albo to jest czyjś wymysł(produkt) , albo sprzedawca części nie jest zorientowany, olewał mnie albo nie wiem co...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez michalqqr » 24 wrz 2009, o 18:32

występował jeszcze grill z prostokątnymi lampkami i były to halogeny tylko nie wiem co za firma to wypuściła a zainteresowałbym się tym :)
Avatar użytkownika
michalqqr
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 8 lut 2009, o 14:03
Lokalizacja: Opole

Postprzez prezesik » 24 wrz 2009, o 19:07

michalqqr napisał(a):występował jeszcze grill z prostokątnymi lampkami i były to halogeny tylko nie wiem co za firma to wypuściła a zainteresowałbym się tym :)
te są BLE już okrągłe są ładniejsze, kiedyś myślałem o takim grillu, nawet na allegro był prawie zaklepany, ale zrezygnowałem na rzecz tego baz znaczka.

Kolego wejdź jeszcze na forum.vwgolf.pl w dział giełda/kupię i zapodaj temat - napewno coś się znajdzie
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Procent » 24 wrz 2009, o 19:26

Mnie to się wogóle kolego nie widzi. Grill no name na dwa żebra jest wypas cały w kolorze. Już lepiej halogeny zamontować w zderzaku. W kratkach jak niektórzy mają albo we wlotach (jak ja mam). Ja tam halogeny mam ori w zderzaku i według mnie to najlepiej pasuje. Ale rób jak uważasz
Weźmiesz mnie na prostej?? A ja Cię zniszczę na zakręcie!!

Mój Goferek
Avatar użytkownika
Procent
Members
 
Posty: 1771
Dołączył(a): 1 lut 2009, o 19:06
Lokalizacja: (TLW) Włoszczowa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez piontas83 » 24 wrz 2009, o 20:19

jak dla mnie to te swiatla nie pasuja wogole jako element stylizacji chyba ze ktos tego potrzebuje bardzo no to wtedy moze sobie założyć ale ja osobiście bym czegoś takiego nie załozył !
piontas83
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 14 maja 2009, o 16:03
Lokalizacja: VWierzchucino koło Pucka

Postprzez Misiek_B » 24 wrz 2009, o 20:25

Te grille popularne były na rynku Szwedzkim jako swiatła dalekosiezne i czesto widuje je na autach z tamtad przywiezionych na zywo to tak średnio wyglada jak montowac to lepiej w orginalne miejsce kupic albo pod zderzak jakies bo halogen to ma nisko swiecic a nie na wysokosci lamp
Avatar użytkownika
Misiek_B
Czytacz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 14:50
Lokalizacja: Nisko/ Stalowa Wola

Postprzez SotoM » 24 wrz 2009, o 22:29

ja halogeny oryginalne w zderzaku mam. tylko mi chodzi o dodatkowe światło zebym miał bo śmigam drogą gdzie sarny i dziki to stadami latają...
tu nie chodzi też czy komus sie to podoba czy nie... ja to zakładam dla siebie a nie dla kogoś i zapytałem sie o tą rzecz... :-)
Obrazek
na allegro wogole nie ma czegos takiego...

[ Dodano: 2009-09-26, 15:57 ]
juz prawie mam takiego grila...
elektrykiem nie jestem... jesli te lumpy to sa swiatła drogowe to może mi jakis elektryczyna powiedzieć jak to podłączyć...??
normalnie prowadzić przewody do kostki w lampach głownych i podpinać jeie pod długie czy trzeba po drodze wmontowac jakis dodatkowy przekaźnik czy bezpiecznik czy co tam...??
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości