H1 + H1 Anglik - przerobka

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez greg001 » 2 lut 2011, o 13:19

pablomed napisał(a):Odbłyśnik jest inny, przeróbka taka jest niemożliwa tak żeby dobrze działało. . Kto nie wierzy niech sobie porówna np lampę prawą z obrazkiem lampy lewej obróconej w poziomie w dowolnym programie do obróbki obrazów, wówczas łatwo zauważyć różnice w budowie odbłyśnika.

hm... gadalem z gosciem co przerabiał to mowił że nie miał problemu na diagnostyce lampki ustawił idealnie ?! 2.sprawa to dlaczego odbłyśniki nie mają homologacji (jeżeli by była różnica musiałaby być tak samo jak na kloszach) ? pablomed tylko na podstawie programu do obrobki graficznej to stwerdziles? hm... :/

greg001 napisał/a:
o dałbym sobie rękę uciąć bo wszystko


to byś jej juz nie mial ;]


a ty dasz rękę uciąć że się nie da?

ok ja kończę powiedziałem co wiem i ustaliłem na forach. pozdrawiam
Avatar użytkownika
greg001
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 18:26
Lokalizacja: ślask / SBL
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez Gofer » 2 lut 2011, o 16:55

Wracmy do punktu wyjscia . Bo zaczyna się niepotrzebna dyskusja :-)
Pytanie brzmiało .

Przerabiał ktoś z Was reflektory H1+H1 z Anglika na Europę ?
Avatar użytkownika
Gofer
Gaduła
 
Posty: 607
Dołączył(a): 4 lut 2009, o 08:50
Lokalizacja: EL ... LX

Postprzez pablomed » 2 lut 2011, o 23:07

greg001, no widac jak byk że sa różnice, przecież to że każda lampa daje najpierw prostą granicę światło/cień która potem zmierza skośnie ku górze w prawo w prawostronnych lampach to wynika nie tylko z budowy szkła ale i odbłyśnika i nic na to się nie poradzi. Właściwie omawiany tu problem to żaden problem bo można kupić tanio dobre lampy, to nie jest kwestia uniknięcia wydatku kilkaset czy kilka tysięcy tylko 150 - 200 zeta
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości