Lampy przód.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez Paweu » 4 gru 2012, o 12:40

pitolicie i tyle... ;-)

Opik napisał(a):że unowocześnianie na siłę samochodu pakując do niego plastikową soczewkę z plastikowym żarnikiem i odciskami małych wietnamskich rączek jest na tym samym poziomie "tuningowym" co wielkie spojlery, lusterka M3, chromowane spinnery i pasy wzdłuż 50 konnego samochodu


Opik... Sam unowocześniłeś mk3 pakując do niego hellki ala mk4. więc proszę Cię... bez takich uwag. :ok:

Opik napisał(a):a ktos uwaza ze soczewka za 200zl bedzie miala te same parametry, jakosc i wytrzymalosc to dziwie sie jak zdal prawo jazdy bedac takim kretynem.


True... Dlatego gro ludzi którzy podejmują się takich modyfikacji kupują używane soczewki z nowszych modeli aut.

Zaraz padnie - ktos zalozyl i jest zadowolony bo super wyszlo super swieci i w ogole jest super - stary, ja tez bym sie wstydzil przyznac ze jestem debilem bo wywalilem kupe kasy i jeszcze wiecej roboty w bloto ;)


Jak się przykładasz do roboty to i wyjdzie 'super'.
Btw. I co powiesz o tych wszystkich dobrych projektach w których są takie hołmmejd soczewki? :looka:

Nic do Ciebie nie mam .. ale jesteś w błędzie z takim myśleniem. Nawet jeśli wiesz że nie masz racji to i tak się do tego nie przyznasz bo wyszło by na to (i tu cytat)
tez bym sie wstydzil przyznac ze jestem debilem
.

Na takim małym forum jak to idzie zrobić zamęt takimi stwierdzeniami.. Wiadomo.. Na zone albo vwgolf nie ma co podskakiwać z takimi stwierdzeniami bo zaserwowaliby człowiekowi taką dozę konstruktywnej krytyki że z miejsca byś zmienił zdanie.

chomik napisał(a):mysle ze rozmowa spelzla
troche na inny temat ...


Tak właśnie. Więc może niech ktoś pousuwa ten spam i najlepiej zamknie temat bo dalsza dyskusja nie ma sensu. :ok:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

 

Postprzez Opik » 4 gru 2012, o 13:09

patrolfak napisał(a):Opik, nie będę się z Tobą sprzeczał bo przecież Ty zawsze wszystko wiesz najlepiej :] I w każdym temacie zawsze wciśniesz swoje 2 grosze... Tylko często Twoje mądre stwierdzenia mijają się z prawdą... A i dobrze że ty posiadasz wszystkie części Ori nie pochodzące z Chin i na pewno wszystko kupujesz w servisie VW :] Teraz powiedz wszystkim którzy pozakładali soczewki do swoich wychuchanych furman że są "debilami" . Z takim podejściem powodzenia Ci życzę


Pierwsza sprawa - czytaj ze zrozumieniem. Nie napisalem ze jak ktos wsadzi takie soczewki to jest debilem. Jezeli zrobil to swiadomie z checi wpakowania czegos nowego co fajnie wyglada - spoko. Napisalem ze jak ktos uwaza ze taka soczewka da mu jakosc swiecenia ori ksenonu to nim jest.

Sprawa druga - znajdz mi jakis chinski badziew w moim samochodzie, czekam :] wymagania takie jak wczesniej - od poczatku do konca made in china, wyjazd z tekstem o dywanikach produkowanych w Azji bedzie co najmniej uroczy

Trzy - nie, nie wiem najlepiej, a gdy nie jestem czegos podkreslam -chyba, wydaje mi sie itp. Ale jak wiem ze cos nie zadziala/nie bedzie pasowac to bede swojego zdania bronil ;) Ostatnie - pokaz mi w takim razie temat, gdzie upieralem sie przy czyms nie majac racji i nie przyznalem jej komus kto mnie poprawil

i wyluzuj troche, sam stwierdziles po tym co ci napisalem ze odpuszczasz soczewki a teraz wielki problem bo ktos inny chce to zrobic i bedzie "lepszy" ;)

[ Dodano: 2012-12-04, 12:12 ]
Paweu_mk3, sluchaj, ale co innego jest wstawic jakis element uznawany za oem+ markowego producenta, a co innego rzezbic z chinczykiem prawda?

Powtarzam - nie mowie o wpakowaniu ksenonow z prawdziwego zdazenia, bo mialem okazje smigac i Audi A3 i Tiguanem z takimi lampami - bajka. Ale jestem przeciwny pakowaniu pseudo soczewek za pare zlotych i wierzeniu ze to bedzie to samo
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez patrolfak » 5 gru 2012, o 01:03

w takim razie temat, gdzie upieralem sie przy czyms nie majac racji i nie przyznalem jej komus kto mnie poprawil



Nie chce mi się szukać ale była mowa o gładkich a ryflowanych kloszach lamp między Tobą a panem VariantYachtowy
VW Golf Mk1 VR6
Avatar użytkownika
patrolfak
Members
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 21:19
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Opik » 5 gru 2012, o 03:52

patrolfak napisał(a):
w takim razie temat, gdzie upieralem sie przy czyms nie majac racji i nie przyznalem jej komus kto mnie poprawil



Nie chce mi się szukać ale była mowa o gładkich a ryflowanych kloszach lamp między Tobą a panem VariantYachtowy


Była mowa o tym że matowe (przybrudzone/porysowane) szkło nie tylko osłabia światło (gorzej świeci lampa), ale też rozprasza strumień tegoż światła (czyli zamiast na wprost świeci też na boki/w dół/w górę). I niestety w tej kwestii to ja mam rację, co udowodniłem przykładami z zastosowania matowych ekranów przed lampami oświetleniowymi używanymi m.in. w fotografii ;)

Także jak nie potrafisz udowodnić zarzutów, to proszę, odpuść sobie ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Emiczka » 5 gru 2012, o 12:04

Koniec Ot. zamykam temat.
Avatar użytkownika
Emiczka
VIP
 
Posty: 2205
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 13:42
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 2003
Silnik: 1.6 passat B5fl
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości